Продавец интернет-магазин "Шевроле авео" развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
ЦЕНЫ И НАЛИЧИЕ  БЫСТРО СТАНОВЯТЬСЯ НЕ АКТУАЛЬНЫМИ,УТОЧНЯЙТЕПредыдущие поставки
+380972192847
+380732143565
+380972192847
В умовах нашого холодного міжсезоння і суворих зим все більше людей замислюється про якісне утеплення свого будинку. Ефективним варіантом протягом не одного десятка років вважається утеплення зовнішніх стін пінопластом. Цей вид термоізоляції привабливий економічно завдяки невисокій ціні на матеріал. 
                                        Ціна вказана за метер кубічний!
                                        Ціна вказана за 1 лист товщина 50 мм!
 

Пенопласт

ДЕ МОЖНА УКЛАДАТИ ПІНОПЛАСТ - ВСЕРЕДИНІ АБО ЗОВНІ?

І зовнішній, і внутрішній способи утеплення можуть рекомендуватися фахівцями. Хоча частіше використовується перша, зовнішній метод. Основна причина - зміщення точки роси в сторону: вона не буде знаходитися ні в приміщенні, ні всередині самої стіни. Це означає, що при утепленні фасадів пінопластом стінки не будуть промерзати і руйнуватися. До того ж поверхні під пінопластом будуть акумулювати тепло, яке, відповідно, буде повільніше йти з приміщення, навіть при сильних заморозках і відсутності опалення.

Система теплоізоляції будівель зсередини теж дає хороший результат, але пам'ятайте про зменшення площі приміщень. Це неминуче, оскільки у плит пінопласту є певна товщина (15-50 мм) і є ще оздоблювальні роботи - гіпсокартоном, наприклад. Плануючи бюджет на внутрішнє утеплення, не можна забувати про виділення коштів на протигрибкову обробку стенів, це теж додаткові витрати.

ПРАЦЮЮЧА СХЕМА УТЕПЛЕННЯ СТІН ПІНОПЛАСТОМ ЗОВНІ

Дотримання технології під час утеплення стін пінопластом важливо, тому що неточність в розрахунках, неправильна послідовність обробки, укладання можуть призвести до руйнування теплозахисного покриття. Оптимальною можна назвати таку схему:

  1. Підготовчі роботи - вирівнювання поверхонь, на які будуть кріпитися плити пінопласту. Опуклості і угнутості можуть спровокувати розламування матеріалу, тому потрібно приділити стінам увагу. Максимально допустимий розмір нерівностей - до 1,5 см.
  2. Очищення стін - знищуються всі жирові та іржаві плями, розводи, залишки фарби і штукатурки. Якщо є цвяхи або залишки арматури, їх в ідеалі виймають, якщо немає такої можливості, обробляють антикорозійним складом. Після цього поверхня грунтується.
  3. Установка металевої планки (цокольного профілю) по низу стін - в неї вставляється перший ряд плит утеплювача. Рекомендується для досягнення максимального ефекту при утепленні стін пінопластом зовні. Він не дозволить утеплювачу зрушуватися вниз під своєю вагою і послужить додатковим захистом від гризунів.
  4. Зовнішня обробка плит утеплювача. Більшість що продаються плит пінопласту - з гладкою поверхнею. Їх приємно тримати в руках, але зчіпка зі стінами у них неважлива. Можна трохи порушити структуру поверхні - ножем нарізаються борозни, голчастим валиком або залізною щіткою робляться отвори. Завдяки цьому забезпечується більш сильне прилягання плит один до одного і до поверхні.
  5. Монтаж відливів і утеплення укосів вікон. Забезпечить захист стін від дощових вод і дасть додаткову теплоізоляцію.
  6. Фіксація плит пінопласту. Вони приклеюються до стіни за такою схемою:
  7. Після висихання листи додатково фіксуються дюбелями-парасольками. Якщо товщина пінопласту 50 мм, то довжина парасольки буде 110 мм (50 мм + 10 мм + 50 мм), отвір для дюбеля - 130 мм (110 мм+ 20 мм).      
  8.  Закладення зазорів, швів. У великі щілини можна помістити смужки утеплювача, маленькі - запінити. Всі зайві, що виділяються над поверхнею залишки піни або матеріалу обрізаються, стики зашпаровуються шпаклівкою.
  9. Фінішна обробка стін. Тут немає суворих рекомендацій. Все залежить від особистих переваг і кінцевої вартості утеплення фасаду пінопластом, на яку виходьте і орієнтуєтеся. Це може бути сайдинг, вагонка, облицювання декоративним цеглою і т. д.

 

+380732143565
+380972192847
интернет-магазин "Шевроле авео"
Виталий
Украина Киев Бальзака 53,а
Карта