Продавець интернет-магазин "Шевроле авео" розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
ЦЕНЫ И НАЛИЧИЕ  БЫСТРО СТАНОВЯТЬСЯ НЕ АКТУАЛЬНЫМИ,УТОЧНЯЙТЕПредыдущие поставки
+380972192847
+380732143565
+380972192847

Утеплення фасаду - матеріали для утеплення

Утеплення фасаду - матеріали для утеплення

09.03.20

Утеплення фасаду виступає популярним способом зовнішнього оздоблення будівлі та енергозбереження одночасно. Дана процедура вирішує кілька завдань відразу: захищає стіни від несприятливих погодних факторів і утримує тепло в будинку і декорує фасад. Тут вказано повний перелік товарів, які Ви можете придбати у нас по самих доступних цінах.

 

При використанні матеріалів ТМ Ферозіт Вам потрібно :

Ґрунтовка Ферозіт ГРУНТ 1 (універсальна ґрунтовка глибокого проникнення)

Клей Ферозіт 109(клей для пінопласту та мінеральної вати) , Ферозіт 110(клей для теплоізоляції універсальний) або Шпатен Універсал (Клей для пінопласту та мінеральної вати Універсальний Шпатен Універсал Shpaten Universal )

Пінопласт ПСБ

Дюбель (Довжина дюбеля повинна бути на 6 см довше товщини пінопласту)

Сітка (Щільність якої не повинна бути менше 145 гр. на м. кв)

Клей для армування  Ферозіт 110(клей для теплоізоляції універсальний) , Ферозіт 111( клей для приклеювання армувальної сітки ), або Шпатен Універсал (Клей для пінопласту та мінеральної вати Універсальний Шпатен Універсал Shpaten Universal)

Ґрунтовка Ферозіт ГРУНТ 11 (фарба грунтувальна на основі кварцового піску під декоративні штукатурки )

Декоративна штукатурка  Ферозіт 200,201(декоративна штукатурка шуба 1.5 мм ) Ферозіт 212,213(декоративна штукатурка короїд зерно 2мм, 3мм.) або ж мінеральна штукатурка Ферозіт 203( декоративна штукатурка )

Ферозіт Грунт 1 грунтовка універсальна глибокого проникнення 10 лФерозіт 11 фарба грунтувальна на основі кварцового піску під декоративні штукатурки 10 кг Ферозіт 109 клей для пінопласту та мінеральної вати. Ферозіт 110 клей для теплоізоляції універсальний Ферозіт 111 клей для приклеевания армуючої сітки Клей для пінопласту та мінеральної вати Універсальний Шпатен Універсал Shpaten UniversalФерозіт 200 201 декоративна штукатурка шуба 1.5 ммФерозіт 203 декоративна штукатуркаФерозіт 212, Ферозіт 213 декоративна штукатурка короїд зерно 2мм, 3мм.Пінопласт 35 PREMIUM Ферозіт

ЦЕ ВАЖЛИВО ЗНАТИ !!!! НА ЗАМІТКУ!!!!

Пінопласт є одним з популярних матеріалів, призначених для утеплення стін.Пінопласт складається з повітря майже на 98%, що забезпечує матеріалу легкість і вологонепроникність. Ще одна перевага - невисока вартість виготовлення і ціна.

Від правильного проведення підготовки підстави залежить функціональність і довговічність виробленого утеплення.

Приготовлені клеї для наклейки утеплювача повинні використовуватися протягом пари годин, тому їх замішують на будмайданчику в необхідній кількості.

Приклеєний утеплювач слід кріпити до стіни грибками. Це дюбель представляє з себе пластмасовий коло – капелюшок, що має пластмасову гільзу – ногу, і цвях, що забивається в цю гільзу.

Армований шар передбачає створення допоміжного, підсилюючого сіткового шару.

На приклеєний армуючий шар способом «мокре по мокрому» потрібно нанести ще один шар розчину. Другий шар вирівнюється більш ретельно, сітка в готовому виконанні не має з нього проглядатися.

На наступний день армуючий пиріг можна прошліфувати за допомогою наждачного паперу, також можна подшпаклевать невеликі раковини.

Приблизно через 3 дні стіни остаточно висохнуть, їх слід обробити грунтовкою з кварцовим піском, яка спрощує нанесення декоративної штукатурки.